Zakończenie roku klas maturalnych💛💙
W dniu 24 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Był to wyjątkowy moment podsumowujący lata nauki — pełne wyzwań, sukcesów oraz niezapomnianych wspólnych chwil.
Dzień Ziemi 🌍
W kameralnej atmosferze, ale radośnie i z dużą dawką wiedzy: prezentacje, konkursy oraz indywidualne zadania dla uczestników i zespołów klasowych.
A do tego inauguracja miejskiej dżungli! 🌿
Łączy nas pamięć
Jak co roku w naszej szkole pamiętamy o rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim w 1943 roku.
Marek Edelman, jeden z przywódców powstania, powiedział, że jeśli to się działo w centrum Warszawy, obywatele polscy walczyli, to czyja to historia? Jakiego państwa, jakiego narodu?
Erasmus+ w praktyce
Erasmus+ w praktyce – spotkanie upowszechniające w Gliwicach 🔊
W dniu 16 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu w technikum ZSSAM w Gliwicach. Wydarzenie było dedykowane młodzieży zainteresowanej udziałem w programach VET (kształcenia i szkolenia zawodowego) realizowanych w ramach funduszy unijnych.
Talin, Helsinki, Ryga ...
Kolejna wycieczka szkolna i kolejna niezapomniana przygoda!
Tym razem nasza podróż zaprowadziła nas do niezwykłych miejsc: Tallinn, Helsinki, Ryga, Troki, Wilno oraz Kowno. Każde z nich zachwyciło nas swoją historią, architekturą i wyjątkowym klimatem.
„Odzyskani Bohaterowie” - debata
W dniach 13–14 kwietnia 2026 r. nasi uczniowie wzięli udział w Turnieju Debat Oksfordzkich „Odzyskani Bohaterowie”.
Członkowie Szkolnego Klubu Debat Oksfordzkich w składzie: Łucja Wadowska, Paulina Frączek, Szymon Bielanowicz oraz Oskar Wilkus, uczestniczyli w fazie finałowej Ogólnopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich „Odzyskani Bohaterowie”.
Nagroda im. Józefa Kocurka
Gratulujemy naszej nauczycielce mgr Beata Porębska oraz naszej przewodniczącej Rady Rodziców Pani Ewa Rewakowicz-Wdowiak
„Komórkomania”
W dniu 10 kwietnia w naszej szkole odbyła się akcja rejestracyjna w ramach ogólnopolskiego projektu „Komórkomania”, zorganizowana we współpracy z Fundacją DKMS.
Dzisiejsze wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem ze strony uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Wielu pełnoletnich uczestników zdecydowało się zarejestrować jako potencjalni dawcy szpiku, okazując tym samym ogromną empatię i gotowość do niesienia pomocy innym.
Śniadanie Wielkanocne
1 kwietnia klasy policealne podtrzymały czteroletnią tradycję, organizując wspólne Śniadanie Wielkanocne. To wyjątkowy moment, w którym serce naprawdę rośnie – czas życzliwości, rozmów i budowania relacji.




















