ekonomisci

Nasi ekonomiści odebrali 23 lutego 2024 r. certyfikaty akredytacji umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie sporządzania dokumentacji obrotu towarowego z zastosowaniem oprogramowania Magazynowego SUBIEKT GT oraz sporządzania dokumentacji kadrowej i płacowej z zastosowaniem oprogramowania kadrowo-płacowego GRATYFIKANT GT, w ramach KSAPL (krajowej sieci szkół i placówek edukacyjnych akredytujących umiejętności oraz kwalifikacje zawodowe zgodnie z ujednoliconą procedurą unijną PA N-FL/IL IN LLL).

Certyfikaty kwalifikacyjne zwiększają szanse na pozyskanie atrakcyjnego zatrudnienia, przez co ich właściciele są bardziej konkurencyjni nie tylko na krajowych rynkach pracy, ale także mogą się ubiegać o zatrudnienie za granicą, zgodnie z zakresem potwierdzonych umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Gratulujemy!