IMG 3112

„Lekcje z ZUS" i Olimpiada wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje VI edycję „Lekcji z ZUS” i Olimpiadę wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, adresowaną do uczniów szkół ponadpodstawowych. Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

 Uczniowie ZSTiO biorący udział w projekcie 2 grudnia 2019 r. przystąpili do I etapu olimpiady. Eliminacje szkolne wygrali:
I miejsce Wiktor Kowaliński
II miejsce Wiktoria Grolik
III miejsce Paulina Rembacz / Nikola Blaszyńska
Z uwagi na równorzędne trzecie miejsce nastąpi dogrywka w poniedziałek 9 grudnia 2019 r. o godz. 12.20 w celu wyłonienia 3 finalistów etapu szkolnego.