Godzina geniuszu

W kwietniu i maju klasy 2i, 2p, 2e, 3c, 3d i 3g realizowały projekt na lekcjach historii "Godzina geniuszu".
Jak to działa? Jedna godzina przeznaczona była na projekt, w ramach którego pracując w małych grupach, uczniowie mogli zająć się jakim tylko chcieli tematem związanym z historią i przedstawić go w wybrany przez siebie sposób.

 

Rezultaty zaskoczyły! Była historia siatkówki, pieniądza, roweru, tatuażu, mafii pruszkowskiej, czy mydła i oświetlenia oraz Haribo. Pojawiły się zespoły muzyczne, japońskie, czy nordyckie inspiracje i pasje. Filmiki, plakaty, podcasty, ulotki, rysunki, komiksy i makiety. Absolutnie numerem jeden został film uczniów klasy 2p: Wiktorii, Sole, Michała i Michała. TOP 10 wojen. Ponad 51 minut.

Przyglądając się efektom - wiemy, że godzina geniuszu na stałe zagości w szkolnym zestawie projektowym.