Konkurs matematyczny

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” adresowany jest do wszystkich sympatyków matematyki, którzy zechcą stawić czoła zadaniom, które odnoszą się do wspomnianej dziedziny naukowej. Skierowany jest on do uczniów z obszaru całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

  1. Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

  2. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on przeprowadzony w niniejszych kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

  3. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy zabawy są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one przygotowane przez nauczycieli matematyki, dlatego też ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania odnoszące się do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).

  4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” można znaleźć pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

 

„TopMaths” to wspaniała zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To też okazja, sprawdzenia swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu.

 

Zespół portalu Labofii.net