erasmus

Relacja Szymona Lipki, Michała Chećko oraz Macieja Urbańczyka z projektu PO WER "Kulturalne i historyczne ciekawostki Gozo/ Malty i Górnego Śląska"

 

W piątek - 11.11.2022 r. - odbyło się podsumowywanie naszego udział w projekcie. W tym dniu zostaliśmy poproszeni o napisanie krótkich tekstów do gazetki szkolnej, które zawierały informacje o naszym pobycie na Gozo. Opisaliśmy nasze doświadczenia, poznane instytucje kultury oraz atrakcje turystyczne. Przygotowywaliśmy również gazetkę, przedstawiająca zebrane dotychczas materiały historyczne i kulturowe dotyczące Górnego Śląska, które samodzielnie zdobyliśmy. Uczniowie z Gozo przeprowadzali z nami wywiady oraz poczęstowali nas tutejszymi lokalnymi przekąskami. Nasz pobyt w szkole zakończyliśmy odebraniem certyfikatów potwierdzających nasze uczestnictwo w projekcie.