park

W dniu 23 maja 2023 roku mieliśmy niesamowitą przyjemność wystąpić w debacie pokazowej organizowanej przez Park Naukowo-Technologiczny w Katowicach w ramach XVIII Forum Nowej Gospodarki.

Temat debaty brzmiał: "Wodór może odegrać kluczową rolę w transformacji energetycznej województwa śląskiego." Nasza drużyna, jako propozycja, zmierzyła się z drużyną z IV LO im. S. Maczka w Katowicach. Po zaciętej i bardzo emocjonującej dyskusji lepsza okazała się drużyna licealna.

Nasi debatanci w składzie Andrzej Zakharchuk, Marcel Rzechołka, Piotr Bujok i Antoni Grela mieli okazję do poznania zalet i wad wodoru, a także do wykorzystania swoich umiejętności w wystąpieniu publicznym.
Naszym reprezentantom gratulujemy, a klasie 1a, która towarzyszyła Klubowi Debaty MIKO w reprezentowaniu szkoły podczas debaty dziękujemy za fantastyczna postawę podczas wystąpień mówców.

Dziękujemy Panu mgr Danielowi Kiełpińskiemu za merytoryczny wkład w przygotowanie drużyny. Opiekunem debatantów była mgr Beata Maleska-Pająk, pozostałymi uczestnikami opiekowała się mgr Małgorzata Gądek.