states

W dniu 24 stycznia 2024 r. dzięki uprzejmości American Corner, uczniowie klasy 2p mieli możliwość uczestnictwa w webinarium z mistrzem siatkówki Davidem Smith, który gra dla ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz w narodowej drużynie w Stanach.

 

Spotkanie z siatkarzem Davidem Smithem było niezwykłym doświadczeniem dla uczniów klasy II. David Smith, znany jako mistrz siatkówki, reprezentuje ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz narodową drużynę Stanów Zjednoczonych. Uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w specjalnym webinarium, które było prowadzone przez samego Smitha.

Podczas spotkania, David Smith podzielił się swoimi doświadczeniami, opowiedział o swojej sportowej karierze i podał inspirujące przykłady z życia zawodowego siatkarza. Uczestnicy mieli również szansę zadawania pytań, na które Smith chętnie odpowiadał, dzieląc się swoją wiedzą i wskazówkami dotyczącymi treningu, techniki i podejścia mentalnego do sportu.

Spotkanie z Davidem Smithem było nie tylko inspirujące, ale również motywujące dla młodych siatkarzy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak ciężka praca, determinacja i poświęcenie mogą prowadzić do osiągnięcia sukcesu na najwyższym poziomie. Spotkanie było także okazją do zacieśnienia więzi wśród uczniów, którzy razem podziwiali umiejętności i osiągnięcia tego utalentowanego zawodnika.