bezpieczni

Bezpieczni w teorii w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii

16 lutego 2024 r. odbyły się wykłady prowadzone przez specjalistów z Instytutu Technik Innowacyjnych EMAG oraz ING Banku Śląskiego dla uczniów naszej szkoły. Dzięki Łukasiewicz - EMAG dowiedzieliśmy się między innymi na czym polega socjotechnika oraz jak wygląda praca hakera, a ING Polska przedstawiło naszym beneficjentom jak mogą rozwinąć swoją karierę po zakończeniu szkoły, jak wygląda praca w banku oraz jak bronić się przed atakami phishingowymi.
Dziękujemy za przekazaną cenną wiedzę.

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Bezpieczni w teorii" organizowanego przez uczniów 5f - Artura Rudzika, Krzysztofa Machowskiego i Daniela Kowalskiego - w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Zachęcamy również do polubienia na FB i Insta profilu "Bezpieczni w teorii".

#EMAG #INGBank #SzkolneWykłady #Socjotechnika #Hakerstwo #KarieraZawodowa #PracaWBanku #OchronaPrzedPhishingiem #Edukacja #Innowacje #Technologia #Wiedza #bezpieczniwteorii #zwolnienizteorii