fotball

To było ogromne wyróżnienie móc przeprowadzić warsztaty z wykorzystania piłki nożnej do nauczania historii przed międzynarodowym gronem nauczycieli, wykładowców akademickich, ekspertów, aktywistów edukacyjnych i pracowników Rady Europy. Wszystko to dzięki zaproszeniu na konferencję w Strasburgu "European Innovation Days in History Education", która odbywała się w dniach 3-5 kwietnia 2024 r. w siedzibie Rady Europy.

 

Oprócz pełnego udziału w konferencji, spotkaniach, ciekawych rozmowach nie tylko o edukacji - mieliśmy również okazję z zwiedzić Parlament Europejski pod czujnym okiem przewodniczki, która opowiedziała nam o szczegółach jego funkcjonowania, architekturze i idei.

Dziękujemy naszemu zespołowi projektu Erasmus "Football makes history" za zaufanie, że mogliśmy reprezentować wszystkich partnerów projektu.